Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ПІДГОТОВКА ДО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПОВІТРЯНИХ ЗМІЇВ

ПІДГОТОВКА ДО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПОВІТРЯНИХ ЗМІЇВ

У зв’язку із проведенням вперше на території України міжнародного фестивалю повітряних зміїв «Futures International Capital Kite Festival of Ukraine» 21 травня 2017 року в с.Трихати, Миколаївського району Миколаївської області, Ольшанська селищна рада звернулася до Служби автомобільних доріг у Миколаївській області з проханням здійснити ремонт на дорогах загального користування згідно маршруту фестивалю у рамках співфінансування.

Після визначення обсягу необхідних робіт та складання дефектного акту інспекторами САД, ДП «Миколаївський облавтодор» отримав завдання на проведення робіт з експлуатаційного утримання автодороги О151405 (Веселинове-Покровка-(Миколаїв-Берізки))-Трихати.

Працівниками Варварівської ДЕД  на зазначеній ділянці станом на 17 травня було ліквідовано 471 квадратних метрів ясковості методом просочення бітумною емульсією та струменевим методом із застосуванням механізму «УЯР», проведено механічні покоси узбіч автодороги та прибирання прилеглих територій.

Сили дорожніх працівників були направлені на забезпечення, в першу чергу, безпечного проїзду гостей та учасників фестивалю до місця проведення заходу.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає учасників дорожнього руху бути пильними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Миколаївській області