Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Роботи з середнього поточного ремонту на автодорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв (через Кривий ріг)

Роботи з середнього поточного ремонту на автодорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв (через Кривий ріг)

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на авдорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв( через Кривий ріг).

На ділянці автодороги Н-11, км 237+000 – км 244+125 між селом Добра Криниця та селом Новополтавка підрядна організація ТОВ «Альтком» виконує роботи підсипання та розрівнювання щебенево-пісщаної суміші С-7 по існуючому дорожньому одягу для подальшої регенерації конструктивних шарів дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг».

Інспектори Служби автомобільних доріг у Миколаївській області здійснюють постійний контроль якості робіт та матеріалів на вказаному об’єкті. Працівники лабораторії з контролю якості виробництва САД відбирають зразки ЩПС С-7 для досліджень фізико-механічних властивостей, та дорожньої емульсії - для проведення відповідних лабораторних досліджень.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області