Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Життя - занадто висока плата за швидкість

Життя - занадто висока плата за швидкість

14 грудня 2017 року на ділянці автодороги Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате, км 0 – км 8, сталася жахлива ДТП, що призвела до трагічних наслідків.

Причиною ДТП слугувало недбале ставлення водія до Правил дорожнього руху та ігнорування попереджувальних дорожніх знаків на ділянці виконання робіт з поточного середнього ремонту.

Дуже шкода, що відремонтоване ідеальне дорожнє покриття під колесами власного автомобіля  викликає у багатьох водіїв бажання до випробування долі та  переоцінку власних вмінь, і як наслідок перевищення допустимої швидкості руху

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області неодноразово зверталася до всіх учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись ПДР, бути пильними й максимально обережними на дорозі, особливо в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись допустимого швидкісного режиму.

У свою чергу, Служба автодоріг постійно дбає про підвищення рівня безпеки на дорогах області, зобов’язує підрядні організації виконувати всі необхідні заходи з безпечного проведення ремонтних робіт.

Водію, пам’ятай – твоє життя та життя оточуючих залежить в першу чергу від тебе самого!

 

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області висловлює слова співчуття та скорботи близьким загиблого.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області