УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дорога М-14 на порозі кардинальних змін

Дорога М-14 на порозі кардинальних змін

Головна транспортна артерія півдня України – дорога М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) з’єднує між собою три ключові причорноморські області – Миколаїв, Одесу та Херсон.

 

Її відновлення відіграє неабияку роль у соціально-економічному та туристично-логістичному розвитку регіону.

 

Старт в її перевтіленні на Миколаївщині було покладено минулого року, шляхом оновлення перших 10-ти кілометрів траси М-14 у межах міста Миколаєва. Далі розпочався масштабний капремонт підходів до обласного центру з Одеського та Київського напрямків.

 

Нині маємо по одній забетонованій смузі руху поблизу міста корабелів. На черзі оновлення дорожнього покриття паралельними смугами руху. 

 

На панорамному фото детально видно разючу різницю між відновленою та доремонтною частинами автошляху. З одного боку цупке та довговічне цементобетонне покриття, з іншого – суцільні ями та вибоїни.

 

Уже найближчим часом підрядні організації «розпакують» вказані об’єкти від зимової сплячки та продовжать ремонтувати під’їзні шляхи до міста Миколаєва.

 

Проте це лише початок масштабних змін і перетворень. Адже уже цьогоріч ми розпочнемо довгоочікувану реконструкцію та розширення траси М-14 до чотирьох смуг руху. Програма Президента Велике будівництво діє та щороку збільшує показник відремонтованих доріг по всій країні.