УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » На Інгульському мосту завершився ремонт

На Інгульському мосту завершився ремонт

На розвідній частині Інгульському мосту, де проходить М-14 Одесса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), завершились ремонтні роботи. Востаннє вона ремонтувалася ще у 2015 році, тому за час експлуатації мосту покриття вкрай зносилося.

«Робота була не легкою - з'явились додаткові нюанси на мостової конструкції і доводилося ремонтувати смугами з тимчасовим процесом витримки кожного шару. Це значно ускладнювало процес ремонту і збільшувало час виконання завдання. Але ми намагалися усе робити на якість, а не на швидкість і витримати всі технологічні процеси. Тепер ця ділянка безпечна для водіїв і повністю готова до експлуатації», - зазначив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївські області Владислав Невеселий.

 При ремонті використовували сучасну технологію нанесення полімерних покриттів. Ця методика дозволяє забезпечити тривалу експлуатацію дороги. На очищені смуги робітники наносили шар полімерного покриття (ґрунтовку) і мембрану. Зверху усе закривалось захисним лаком. Для зручності миколаївців ремонтні роботи проводились переважно вночі.

 На сьогоднішній день повністю завершено ремонт обох смуг руху. Відновлено 1183 квадратних метрів дорожнього покриття. Найближчим часом продовжиться ремонт під’їзних шляхів до Інгульського мосту.