УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Аварійний ямковий ремонт Н-24

Аварійний ямковий ремонт Н-24

До весни залишилось майже 2 тижні, а через перепади температур ями на дорогах ростуть, як гриби. Тому ми усуваємо недоліки покриття вже зараз, не чекаючи довгоочікуваного тепла.

За спеціальною технологією з використанням холодного асфальтобетону підрядники усувають ями та вибоїни на ділянках траси Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ). Така методика дозволяє працювати у мінусові температури, а також у вологу і сиру погоду.

Окрім латання ям дорожники прибирають сміття вздовж доріг, поправляють дорожні знаки. Для покращення видимості підрядники кронують дерева, вирізають чагарники та прибирають гілки дерев з узбіч після вирування негоди.

Для застереження та інформування водіїв про ями на дорогах, встановлюємо попереджувальні дорожні знаки: 1.10 «Нерівна дорога», 1.12 «Вибоїна», 3.29 «Обмеження максимальної швидкості».

Просимо вас бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Завчасно знижуйте швидкість руху автомобіля, коли бачите попереджувальні дорожні знаки.