УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Безпека дорожнього руху – запорука життя і здоров’я водіїв та пішоходів!

Безпека дорожнього руху – запорука життя і здоров’я водіїв та пішоходів!

Щороку у листопаді місяці в усьому світі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху ООН.

 

Його мета - нагадати людям про необхідність бути уважними на дорозі, пильнувати щомиті та дотримуватися правил дорожнього руху для зниження рівня аварійності.

 

«У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху наші працівники обстежили під’їзди до залізничних переїздів, місця концентрації ДТП, ділянки доріг, прилеглі до навчальних та медичних закладів аби привести технічні засоби організації дорожнього руху до належного стану» - розповів очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

 

З 9 по 15 листопада дорожники нанесли 30 кілометрів розмітки та 6 пішохідних переходів «зебра» в межах шкіл та садочків, прибрали 14 зупинок.

 

Поліпшення дорожньої безпеки – один з пріоритетних напрямків роботи шляховиків не лише на період Тижня безпеки дорожнього руху, але протягом всього року.

 

Довідка: Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху відбувається двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, проголошеного резолюцією Генасамблеї ООН у 2010 році та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.