УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Безупинно відновлюємо мости в селищах Ракове та Веселинове

Безупинно відновлюємо мости в селищах Ракове та Веселинове

Сучасні матеріали та технології дозволяють подовжувати дорожньо-будівельний сезон, а подекуди навіть не припиняти його цілий рік. Особливо це стосується будівництва та ремонту штучних споруд.

 

Тому навіть взимку продовжуємо зводити мости на дорогах Н-24 Благовіщенське-Миколаїв та Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг.

 

Наразі у селі Ракове мостобудівники забетонували усі 12 буро-набивних паль майбутнього моста на глибину 24 метри. Тривають роботи з армування ростверків та центральної опори ригеля. На черзі монтаж балок та бетонування монолітної плити мостового переходу.

 

У той же час на об’єкті ремонту у селищі Веселинове влаштовано 8 буро-набивних паль, виконано армування та бетонування ригелів та ремонт існуючих опор ін’єкційним методом. Попереду роботи з армування та бетонування берегових опор.

 

Обидві штучні споруди оновлюють фахівці підрядної організації ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».  

 

Допоки тривають ремонтні роботи, рух транспорту здійснюється тимчасовими об’їзними дорогами, тож будьте уважними за кермом і не ігноруйте дорожні знаки.

 

Варто зазначити, що капітальний ремонт локальних об’єктів взимку дозволить без затримок продовжити відновлення основних маршрутів області влітку. Тож зі стартом наступного ремонтно-будівельного сезону матимемо низку готових об’єктів, котрі стануть сполучною ланкою майбутніх інфраструктурних перетворень автошляхів Миколаївщини.