Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Будівництво цементобетонної автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

Будівництво цементобетонної автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області на ділянці автомобільної дороги  загального користування державного значення   Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв  км 162 +338- км 175+000 (с. Возсіятське - с. Водяно-Лорине) продовжується будівництво дороги з цементобетонним покриттям.

  На трьох ділянках а/д Н-14 км162+338-км165+000 (с.Возсіятське),  км172+000-км175+000 (с.Водяно-Лорине) та км165+000-км172+000 (с.Семенівка) підрядники виконали більшу частину робіт відповідно затвердженого графіку. Наразі на зазначеному об’єкті  ведуться  роботи  з  влаштування дренуючого шару основи по всій ширині з узбіччям із ЩПС-20 укріпленої цементом до марки ММ-60, влаштування поширення дорожнього одягу, влаштування узбіч та штучних споруд (мостів та залізобетонних лотків для відведення стічної води з проїзної частини).

На ділянці а/д Н-14 км162+338-км165+000 (в межах с.Возсіятське Єланецького району) підрядною організацією ТОВ «БК Альтком» розпочато монтаж  бетоноукладального комплексу для влаштування цементобетонного покриття.

  Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, вводиться обмеження руху для вантажних транспортних засобів  загальною масою понад 10 тон!

   Інспектори САД  у Миколаївській області  разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва здійснюють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

  Звертайте увагу! Роботи виконуютья на одній половині проїзної частини дороги з рухом транспорту по другій половині. Працює важка будівельна техніка і дорожні працівники.

   Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області