УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Демонтуємо рекламні конструкції на ділянках ремонту а/д М-14

Демонтуємо рекламні конструкції на ділянках ремонту а/д М-14

Дорожньо-будівельний сезон у розпалі. Активно ремонтуються дороги по всій Миколаївській області та безпосередньо на під'їздах до обласного центру.   

 

І категорія траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ з Київського та Одеського напрямків на очах перевтілюється. На ділянках км 126+000 – км 129+122 (від с.Весняне до храму Святого Миколая у Варварівці) та км 139+716 – км 142+800 (від Тернівської кільцевої розв’язки до повороту на об’їзну міста Миколаєва) тривають ремонтні роботи з розширенням проїзної частини та бетонуванням покриття.

 

Проте капітальному відновленню під’їзних автошляхів до міста Корабелів заважають всюдисущі банери та біллборди.

 

Вони заполонили усю придорожню територію, розділювальні смуги, узбіччя, а також мостові споруди.

 

Це суттєво гальмує просування капітального ремонту, адже дані рекламні конструкції потрапляють в зону ведення безпосередніх ремонтних робіт та фактично блокують роботи з розширення проїзної частини та доведення дороги до європейських параметрів.

 

Тому, у зв’язку з виробничою необхідністю, для забезпечення безпечних умов дорожнього руху та швидких темпів виконання ремонтних робіт Службою автодоріг надано завдання підрядним організаціям демонтувати усі рекламні конструкції, котрі потрапляють у зону проведення ремонту дороги М-14 поблизу міста Миколаєва, у тому числі на мостових спорудах та шляхопроводах.

 

Для детальних роз'яснень та подальшої комунікації просимо власників об’єктів зовнішньої реклами звертатися до відділу ремонту та експлуатаційного утримання Служби автодоріг за електронною адресою: expl-mk@ukr.net.