УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дякуємо небайдужим громадянам!

Дякуємо небайдужим громадянам!

     Значний ріст кількості пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування, що фіксується останнім часом, викликає обґрунтоване занепокоєння.

Одним з прикладів є пошкодження близько 20 м.пог. бар’єрного та понад 20 м.пог. перильного огороджень на мосту поблизу м. Нова Одеса автомобільної дороги Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (км 184).

Автомобільні дороги загального користування державного значення та всі її складові є державним майном, а подібні протиправні дії приносять державі збитки в розмірі десятків та сотен тисяч гривень.

За інформацією Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Миколаївській області звернення щодо зазначеної події прийняте Новоодеським відділом поліції. Проте за результатами перевірки ознак кримінально правопорушення не встановлено, а розгляд даного питання закрито, так як водій устиг зникнути з місця дорожньо-транспортної пригоди до приїзду патрульної поліції.

Завдяки небайдужим громадянам, порушника  - виявлено! З метою підтвердження даного факту пошкодження бар’єрного та перильного огороджень, для визначення особи, що здійснила правопорушення, а також для компенсації державі витрат пов’язаних з відновлювальними роботами надаємо відео- та фотоматеріали з фіксацією зловмисника у відділок поліції для продовження справи.

Керівництво Служби висловлює велику подяку небайдужим громадянам за проявлену пильність та взаємодопомогу у виявлені порушника!

Шановні громадяни, якщо ви є свідком незаконного втручання в діяльність транспортно-дорожнього комплексу (пошкодження або викрадення дорожніх знаків чи огородження, розбирання бордюрних каменів, несанкціонований розрив покриття, вирубування зелених насаджень, тощо) Служба автомобільних доріг у Миколаївській області просить не бути байдужим та негайно повідомляти Національну поліцію (тел.: 102), Диспетчерський пункт Служби автомобільних доріг (тел.: 068 886 88 00). Фото- та відеоматеріали просимо надсилати на електронну адресу adminmk@ukravtodor.gov.ua .

http://www.youtube.com/watch?v=0p64NkzFe0g