УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв: плани дорожників на найближчі дні

До уваги водіїв: плани дорожників на найближчі дні

На автомобільній дорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) на ділянці км 314+000 – км 319+335 від «Баштанського кільця» до міста Миколаєва завершено виконання робіт з монтажу бар’єрного огородження парапетного типу «Нью Джерсі» та влаштування фундаменту для опор освітлення.

 

Завтра, 5 серпня, підрядна організація «Ростдорстрой» розпочинає укладання верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на зазначеному відрізку автошляху.

 

Рух автомобільного транспорту здійснюватиметься однією смугою руху.

 

У рамках поточного середнього ремонту автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) на ділянці км 129+025 – км 139+590 у межах міста Миколаєва, підрядна організація «Автострада» приступає до влаштування покриття на з’їздах, що примикають до вулиць Пушкінська, Нікольська, Велика Морська та проспекту Героїв України.

 

Орієнтовно з 9 серпня стартуватиме укладання фінального шару покриття на проспекті Героїв України.

 

Радимо врахувати інформацію при плануванні маршрутів пересування по Миколаєву та передмістю. Просимо звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки, якими облаштовані місця виконання ремонтних робіт! Будьте уважними, обережними та взаємоввічливими!