УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв вантажівок: з 1 червня рух державними дорогами у спеку заборонено

До уваги водіїв вантажівок: з 1 червня рух державними дорогами у спеку заборонено

Нагадуємо громадянам про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.

 

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

 

Кого стосується заборона?

 

Транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

 

Для кого робимо виняток?

 

Вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

 

За яких умов обмежується рух?

 

У денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

 

Що робити водіям?

 

Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

 

Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися нашою Google мапою: https://bit.ly/3tW0aKP

 

Також ви можете скористатися TIR-паркінгом. Мапа їхнього розташування за посиланням: https://bit.ly/2RZMRf2

 

Хто контролює дотримання обмеження?

 

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

За інформацією прес-служби Укравтодору