УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дороги Р-55 та Н-24 продовжують відновлювати поточним дрібним ремонтом

Дороги Р-55 та Н-24 продовжують відновлювати поточним дрібним ремонтом

Сонячна та тепла погода минулого тижня дозволила підрядникам плідно попрацювати та суттєво покращити проїзд дорогами Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг та Н-24 Благовіщенське-Миколаїв в межах Вознесенська.

 

Ремонт цих доріг передбачає заміну основи, укладання вирівнюючого та верхнього шарів покриття невеликими площами.

 

Також дорожніми робітниками ліквідовано ями та вибоїни, обсягом 3 тисячі квадратних метрів, щоб забезпечити проїзджаємість і безпеку дорожнього руху.

 

Струменеві машини працюють на ділянках Р-55 та Н-24, де є незначна ямковість, глибиною 2-4 сантиметри. Це дозволяє суттєво пришвидшити та спростити ремонтний процес, оскільки одна машина з оператором послідовно очищає та заповнює вибоїни бітумною емульсією зі щебенем.

 

На трасі Р-81 Казанка-Снігурівка-Антонівка, на під′їздах до Снігурівки зі сторони Березнегуватого, впродовж тижня ліквідовано більше 3 тисяч квадратних метрів ям, а це 4 кілометри дороги. Роботи з лагодження проблемних ділянок від вибоїн виконувались за допомогою фрезерування та укладання асфальтобетонної суміші.

 

Роботи тривають. Тому просимо вас бути вкрай обережними та уважними на дорозі, зменшувати швидкість транспорту згідно встановлених знаків задля своєї безпеки та безпеки інших!