УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дорожники покращують проїзд трасами області

Дорожники покращують проїзд трасами області

За минулий тиждень підрядні організації Миколаївавтодор та Меридіан ліквідували ямковість на 6-ти кілометрах доріг Р-75 та Н-24, обягом більше 4 тисячі квадратних метрів.

 

На автодорозі Р-75 Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка у Доманівському районі завершується поточний дрібний ремонт картами до 300 метрів. На окремих ділянках траси між селами Коштове та Прибужжя вже виконано фрезерування покриття, заміна основи, підґрунтовка та влаштування асфальтобетону. Зараз підрядник виконує укріплення та планування узбіччя.

 

Підрядна організація Меридіан на дорозі Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) від Новогригорівки до Вознесенська усувала дефекти покриття пневмо-струменевим методом. Ямковий ремонт струменевим методом виконується при глибині ям, вибоїн та тріщин до 5 сантиметрів, при температурі повітря не нижче +5 °С. За нижчих температур використовується додаткове зимове обладнання. 

 

Роботи тривають. Тому просимо вас бути вкрай обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт, зменшувати швидкість транспорту згідно встановлених знаків задля своєї безпеки та безпеки інших!