УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дорожники відновлюють ділянки доріг Н-24 та Р-75

Дорожники відновлюють ділянки доріг Н-24 та Р-75

Минулого тижня підрядні організації Меридіан та Миколаївавтодор продовжували роботи з покращення проїзду на трасах Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) та Р-75 Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка у Доманівському районі.

В районі Вознесенська, на трасі Н-24 за допомогою пневмо-струменевого методу ліквідовано 2315 квадратних метрів ямковості.

Перевагою цієї  технології є те, що усі операції виконує одна машина – подача стисненого повітря для очищення ямки, підґрунтовка лунки бітумною емульсією та заповнення її щебенем. Така методика використовується для боротьби з дрібними пошкодженнями на дорожньому покритті, аби призупинити їх розповзання до більших розмірів.

На дорозі Р-75, між селами Коштове та Прибужжя триває поточний дрібний ремонт. На окремих ділянках вже відфрезеровано верхній шар покриття та розібрано основу. Зараз підрядник влаштовує нижній та вирівнюючий шари покриття. За тиждень відновлено майже 2 тисячі квадратних метрів дороги гарячим асфальтобетоном. Задля комфортності пересування транспорту незабаром буде влаштовано також верхній шар покриття.

Зазначимо, що поточний дрібний ремонт, на відміну від сумнозвісного латання ям дозволяє гарантувати довшу та якіснішу експлуатацію дороги. Завдяки використанню якісних матеріалів та належному забезпеченню технологічного процесу отримаємо відновлену ділянку та забезпечимо безпечний проїзд транспорту.