УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Дорожники з усієї України сьогодні у Миколаєві вивчають тему бетонних доріг

Дорожники з усієї України сьогодні у Миколаєві вивчають тему бетонних доріг

Раді вітати у Миколаєві учасників науково-практичного семінару «Актуальні питання будівництва та експлуатаційного утримання автомобільних доріг із цементобетонним покриттям». Захід організований Державним агентством автомобільних доріг України спільно з ДП «ДерждорНДІ» та Асоціацією виробників цементу України «Укрцемент».

З усієї України зібралися представники служб автомобільних доріг в областях, підрядних організацій, облавтодорів, проектних, наукових та експертних установ. 

З вітальним словом до учасників семінару звернувся очільник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександр Антощук. 

Керівник Служби розповів, що необхідність будівництва бетонних доріг на Миколаївщині постала особливо гостро разом з інтенсивним розвитком портової інфраструктури. У цьому контексті, на противагу асфальтобетонному полотну приходить більш надійний та міцний цементобетон.

«На сьогодні у планах Миколаївської Служби автодоріг завершити бетонування автодороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, а також розпочати капітальний ремонт 135-ти кілометрів траси Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг та під’їзних шляхів до Миколаєва у цементобетоні. На нашу думку, для Миколаївщини та південного регіону будівництво бетонних доріг – дуже актуальний та перспективний напрямок», - зазначив головний дорожник області.

Олександр Антощук висловив надію, що науково-практичний семінар стане відмінним майданчиком для обміну досвідом і думками, а також допоможе у вирішенні складних питань, що виникають при проектуванні, будівництві та утриманні автомобільних доріг з цементобетонним покриттям.