Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ДТП на щойно відремонтованій ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

ДТП на щойно відремонтованій ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

6 грудня 2017 року на ділянці автомобільної дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 231 – км 237 сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій важковагового транспортного засобу заснув за кермом, в результаті чого  автомобіль здійснив з’їзд в кювет.

Сталося ДТП на щойно відремонтованій ділянці автодороги, і як наслідок було зруйновано 90 погонних метрів нового бар’єрного огородження і нанесено матеріальні збитки Службі автодоріг.

Для довідки: на ділянці автодороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 231 – км 237,  було завершено роботи з поточного середнього ремонту і даний об’єкт готувався до вводу в експлуатацію.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв з проханням бути пильними і обережними на автомобільних дорогах, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху і обов’язково відпочивати в пунктах відстою транспортних засобів. Адже Ваше життя і здоровя залежить в першу чергу від Вас!

 

Прес-служба САД у Миколаївській області