УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Гори пластику на узбіччях – людських рук справа

Гори пластику на узбіччях – людських рук справа

Усі ми добре знаємо свої права, проте дуже часто забуваємо про свої обов’язки! У сучасному світі, де все частіше вживається слово «екологія», дотримання чистоти та порядку – обов’язок кожного!

 

Проте деякі громадяни вважають інакше. На їх думку викинути папірець чи стаканчик з вікна автомобіля – буденне явище. Адже є дорожники, комунальники, прибиральники, які отримують за прибирання зарплатню. Це їх робота, їм за це платять – переконані вони.

 

Так і живемо… горе-водії та жителі придорожніх сіл щоденно викидають сотні пакетиків, пляшок та навіть побутових відходів на узбіччя, які з часом перетворюються на гори пластику вздовж автодоріг. А дорожники зобов’язані без кінця і краю збирати цей мотлох.

 

І коли наступного разу, стоячи у заторі, в черговий раз захочеться обвинувачувати усіх: місцеву владу, губернатора, Президента чи звичайних дорожників у бездіяльності, хоч на хвилинку задумайтесь, а що ВИ особисто сьогодні зробили для покращення життя маленької Батьківщини… чи мали таку мужність донести хоча в папірець до найближчого сміттєвого контейнера?