УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ГОТОВНІСТЬ ДО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

ГОТОВНІСТЬ ДО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

    4 лютого, на основі отриманих даних Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, щодо погіршення погодних умов у вигляді значного снігу та ожеледиці, терміново проведено спільну нараду регіональних підрозділів органів центральної та місцевої влади, в якому брали участь представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, ГУ НП в Миколаївській області, ГУ ДСНС України в Миколаївській області, представники органів місцевого самоврядування. На період екстремальних погодних умов діє План міжвідомчої взаємодії.

    5 лютого розпочав роботу Штаб оперативного реагування Миколаївської області за участю САД у Миколаївській області, підрядних організацій, відповідальних за зимове утримання та представників органів місцевого самоврядування. Перевірено стан підготовки та розроблених детальних план з протидії ускладнення погодних умов на автомобільних дорогах загального користування області.

   «На даний час в підрядних організаціях в наявності 868 т чистої технічної солі, 1354 т піску та відсіву, 2979 т протислизькісної суміші. В режимі готовності знаходяться 46 автомобілів КДМ з навісним плужним обладнанням та 60 одиниць іншої снігоочисної і навантажувальної техніки. Окрім цього забезпечене залучення додатково 22 одиниці техніки інших установ. Даних ресурсів в повній мірі достатньо для боротьби з негодою.» – розповів Владислав Невеселий, в. о. начальника САД в Миколаївській області.

   ☎ У разі, якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте на цілодобову телефонну лінію диспетчерської служби САД у Миколаївській області – (068) 403 11 75.

    Просимо бути максимально уважними та обережними на дорогах під час погіршення погодних умов!