УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Інформація про Установчі Збори

Інформація про Установчі Збори

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при  Службі автомобільних доріг у Миколаївській області

 

Установчі збори з формування складу громадської ради при Службі автомобільних доріг у Миколаївській області відбудуться 25 березня 2016 року. Початок о 10 год.

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу громадської ради при Службі автомобільних доріг у Миколаївській області:

 

- Чаусенко Іван Леонідович;

- Євтушенко Маргарита Сергіївна;

- Варецький Сергій Миколайович;

- Заруба Валентин Іванович;

- Захаренко Ярослав Анатолійович;

- Воловий Євген Олегович.

 

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопаду 2011 року № 996 та Наказу Укравтодору від 25 січня 2016 року №10 "Про затвердження Примірного положення про Громадську раду при Службі автомобільних доріг" проходитимуть вибори до Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Миколаївській області як тимчасово діючого колегіального виборного консультативно-дорадчого органу  для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Служби автодоріг, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадянських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

 

Членство в громадській раді є індивідуальним.