Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Інформація про зняття обмеження руху транспорту

Інформація про зняття обмеження руху транспорту

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області повідомляє, що враховуючи припинення опадів, за результатами роботи із забезпечення проїзду автомобільними дорогами, починаючи з 9-ї години ранку 7 січня знято тимчасові обмеження руху для проїзду легкових автомобілів та транспортних засобів із забезпечення пасажирських перевезень на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення.

 

Обмеження руху вантажних, великовантажних та великогабаритних транспортних засобів дорогами загального користування продовжено.

 

Враховуючи ймовірність погіршення погодних умов Служба автомобільних доріг у Миколаївській області попереджає про можливість відновлення тимчасового обмеження руху для проїзду всіх категорій транспортних засобів.

 

У зв’язку з сильним вітром на деяких ділянках доріг можливі перемети, що ускладнюють подальший рух транспортних засобів.

 

В забезпеченні проїзду на автодорогах області протягом ночі були задіяні 105 дорожніх робітників та 73 одиниці спецтехніки (плужні та піскорозкидачі, навантажувачі та автогрейдери).

 

 

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області зауважує, що ситуація на автошляхах області все ще залишається напруженою, але контрольованою. Тому рекомендуємо все ще утриматися від поїздок на власному автотранспорті для більш ефективної роботи снігоприбиральної техніки до повного відновлення руху транспорту.

 

 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області