УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо стану проїзду на дорогах Миколаївської області

Інформація щодо стану проїзду на дорогах Миколаївської області

    Станом на ранок 03.12.201 9р. проїзд дорогами загального користування державного значення ЗАБЕЗПЕЧЕНО.
 Як і прогнозували синоптики, вночі з 2 на 3 грудня в північних регіонах області спостерігались опади у вигляді дощу та снігу, в південних – у вигляді дощу, температура повітря знизилась до мінусових позначок.

     Підрядні підприємства у цілодобовому режимі здійснюють роботи із забезпечення безпечного проїзду дорогами області (розчищення доріг від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами дорожнього покриття).

    Представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області всю ніч особисто інспектували стан проїзду та роботу дорожньої техніки на дорогах загального користування державного значення області.

     Завдяки злагодженій роботі та оперативному реагуванню САД у Миколаївській області та підрядних підприємств вдалося уникнути ускладнень в дорожньому русі та аварійних ситуацій на автомобільних дорогах.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, швидкісних режимів та тримати дистанцію, не заважати роботі дорожньої техніки.
                                                                                                                                                        Прес-служба САД у Миколаївській області