УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо виконання робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у межах Миколаївської області

Інформація щодо виконання робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у межах Миколаївської області

   Невпинно продовжується комплекс робіт з капітальний ремонту на ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв  км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяно-Лорине).

 Наразі підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Миколаївській області ТОВ "ШБ"Альтком" та ТОВ "Ростдорстрой" здійснюють ремонтні роботи на таких ділянках:

  • км162+338-км165+000(с.Возсіятське) - перенесення  існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв`язку ) та монтаж водопропускного лотка;
  • км165+000-км172+000(с.Семенівка) - влаштування основи дорожнього одягу із ЩПС-40, укріпленої цементом ММ-60;
  • км172+000-км175+000 (с.Водяно-Лорине) - ремонт штучної споруди-залізобетонного мосту у с.Водяно-Лорине;
  • км161+204-км162+338(с.Возсіятське) - геодезичні роботи по закріпленню траси, розбирання існуючого асфальтобетонного покриття дорожнього одягу, фрезерування  основи.  

Хід капітального ремонту знаходиться під постійним контролем замовника – Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Звертаємо увагу! У зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, введено обмеження руху для вантажних транспортних засобів  загальною масою понад 10 тон! На а/д Н-14 встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області