Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту на а/д Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) у Миколаївській області

Інформація щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту на а/д Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) у Миколаївській області

   На автомобільній дорозі загального користування державного значення  Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) підрядними організаціями виконуються ремонтні роботи  у Баштанському районі. Дорожники працюють одразу на кількох відрізках автомобільної дороги.

  В рамках поточного середнього ремонту на ділянці км279+000-км286+000 (між с.Мар’янівка та с. Добра Криниця)   проводяться  роботи з влаштування регенерації, вирівнюючого шару з гарячого асфальтобетону, облаштування узбіч, а також розпочато  влаштування верхнього шару з ЩМА-20.

  На ділянці км248+692-км255+000 (біля с.Зелений Яр) підрядники закінчують  влаштування посадкових  майданчиків, тротуарів та встановлення дорожніх знаків.

Технічний нагляд за проведенням всіх етапів робіт здійснюється спеціалістами з відділу технічного контролю Служби.

    Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області