УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Кадрові рішення по філіям Миколаївського облавтодору

Кадрові рішення по філіям Миколаївського облавтодору

В результаті позачергових виїзних перевірок, Службою автомобільних доріг у Миколаївській області були виявлені порушення керівниками деяких структурних підрозділів філій Миколаївського облавтодору в частині використання матеріально-технічних ресурсів, недотримання правил та вимог трудового законодавства, порушення норм і правил з охорони праці.

 

Так, по філії Миколаївська ДЕД Новоодеський ДРП були виявлені факти нецільового використання дорожньої техніки, без погодження з керівництвом Служби автодоріг та облавтодору та без належно оформлених проїзних документів.

 

По філії Вознесенський райавтодор були виявлені факти грубого порушення норм і правил з охорони праці при виконанні навантажувальних робіт. Також було виявлено неналежний контроль за зберіганням матеріально-технічних ресурсів на АБЗ Вознесенського РАД. Невиконання поставлених завдань призвело до збільшення аварійності на одній з основних магістралей Миколаївщини – автодорозі Р-06 Ульяновка-Миколаїв.

 

За результатами виявлених порушень було проведено спільну нараду керівництва Служби автодоріг, Миколаївського облавтодору та вищевказаних філій-порушників. На нараді було прийнято рішення про звільнення керівників філій Вознесенського РАД та Новооодеського ДРП філії Миколаївська ДЕД.

 

Новому очільнику Вознесенського райавтодору поставлено завдання в срок до 1 червня 2016 року стовідсотково ліквідувати аварійну ямковість на автошляху Р-06 Ульяновка-Миколаїв та відремонтувати дорожнє покриття на мостовому переході в місті Вознесенську та під´їзди до нього.

 

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до небайдужих громадян з проханням долучатися до контролю за якістю виконаних робіт та ефективним і раціональним  використанням матеріально-технічних ресурсів дорожниками Миколаївської області. Якщо ви стали свідками нецільового використання дорожньої техніки або матеріалів просимо невідкладно повідомляти про такі факти Службу автодоріг, зателефонувавши до диспетчерської служби – (0512)56-41-16.