УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у межах Миколаївської області

Капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у межах Миколаївської області

             На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області активно проходить  капітальний ремонт дороги з цементобетонним покриттям на ділянці автомобільної дороги  загального користування державного значення   Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв  км 161 +204- км 175+000 ( від с.Возсіятське - до с. Водяно-Лорине).

            Підрядні організації виконують обсяг робіт по комплексному відновленню покриття автомобільної дороги Н-14 та інженерних споруд з врахуванням зростання інтенсивності руху та осьових навантажень до діючих нормативних вимог з урахуванням категорії  дороги.

            На окремих ділянках а/д Н-14 підрядниками виконані роботи з  розбирання існуючого дорожнього одягу на всю ширину, влаштування поширення дорожнього одягу, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині (проїзна частина та узбіччя), ремонт  штучних споруд-подовження водопропускних труб (9шт.)

            На сьогодні дорожниками  виконуються такі роботи :

влаштування основи дорожнього одягу із ЩПС-40, укріпленої цементом до марки ММ-60 по всій ширині;

перенесення  існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв`язку );

ремонт штучної споруди - залізобетонного мосту  у с.Водяно-Лорине -демонтаж існуючої монолітної плити, армування та влаштування монолітної плити, облицювання ремонтними розчинами елементів підпірних стін, забивання залізобетонних паль (6шт. на відкрилках), монтаж відкрилка із залізобетонних плит.

В умовах капітального ремонту при постійному русі автотранспорту, проектом передбачено укріплення узбіч з обох сторін на ширину 2,5 м з улаштуванням дорожнього одягу для забезпечення тимчасового проїзду на час ремонту.

              Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області