Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області (будівництво автошляху з цементобетонним покриттям)

Капітальний ремонт автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області (будівництво автошляху з цементобетонним покриттям)

    На автомобільній  дорозі  державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв  км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяне-Лорине  проводиться будівництво бетонної дороги.

       Працівники підрядних організацій ТОВ «Ростдорстрой» та «ШБ «Альтком» продовжують укладання верхнього шару цементобетонної дороги на ділянках км165+000-км172+000(між с.Водяне-Лорине та с.Семенівка),   км162+338-км165+000 (с.Возсіятське) та км161+204-км162+338 (с.Возсіятське) у Єланецькому районі.

   Також виконуються грунтові роботи, влаштування дренуючого шару на з’їздах  та на зупинкових майданчиках, ремонт штучних споруд.

   Всі замовлені Службою автодоріг ремонтні роботи контролюються працівниками відділу якості та лабораторії САД.

   Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області