УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Керівник "Укравтодору" Олександр Кубраков перевірив хід ремонту доріг у Миколаївській області

Керівник "Укравтодору" Олександр Кубраков перевірив хід ремонту доріг у Миколаївській області

У Миколаївську область з робочим візитом завітав керівник Укравтодору Олександр Кубраков, де перевіртив стан виконання дорожніх робіт та обговорив з в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владиславом Невеселим подальшу співпрацю.

  •  Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг):

оглянули початок робіт біля смт. Казанка (зі сторони м. Кривий Ріг), де нещодавно на двох ділянках підрядні організації почали ремонт;
перевірили ділянки, що вже введені у експлуатацію, а ще чотири планують завершити до кінця 2020 року;
побували на ділянці автошляху Н-11 біля м. Баштанка, де після 21 серпня теж почнуться дорожні роботи;
вивірили проміжки дороги, які готуються до введення в експлуатацію у вересні поточного року.

  • Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв:

проінспектували хід ремонтних робіт, де укладають вирівнюючий та верхній шар з бетону, встановлюють огородження та заливають повздовжні шви бетонного покриття.

Також, обговорили запланований найближчим часом поточний середній ремонт довгоочікуваних напрямків на Очаків, а саме автошляхів Т-15-13 Нечаяне – Очаків (36,9 км) та Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків (8,7 км). Варто зазначити, що капітальний ремонт доріг Н-11 Дніпро – Миколаїв та Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв реалізується в рамках проекту Президента України «Велике Будівництво» на 2020 рік.

Крім іншого на одній з ділянок відбулась робоча нарада за участі керівництва Укравтодору, Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та підрядних організацій. Під час наради розглянули проблемні питання, технічні нюанси та спланували подвльшу роботу.

Нагадаємо, що задля безпеки водіїв у зв’язку з ремонтом доріг, вводиться обмеження руху для вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 тон. На а/д Н-14 та Н-11 встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Прес-служба САД у Миколаївській області