УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Керівництво Служби автомобільних доріг у Миколаївській області взяло участь у Міжнародному семінарі «Японські технології у логістиці та транспорті»

Керівництво Служби автомобільних доріг у Миколаївській області взяло участь у Міжнародному семінарі «Японські технології у логістиці та транспорті»

Японська дослідницька команда JICA 21 лютого 2017 року презентувала в Міністерстві інфраструктури України попередній звіт щодо поточного стану та перспектив інфраструктурних об’єктів в Південному регіоні України.

На семінарі були присутні:

Міхо Хорікава – заступник Директора Європейського відділу Департаменту Близького Сходу та Європи Японського агентства міжнародного співробітництва;

Рюоске Уено – Третій секретар Посольства Японії в Україні;

Віктор Довгань – заступник Міністра інфраструктури України;

Представники дослідницької команди JICA;

Представники міністерства інфраструктури України, Укравтодору, регіональних ДП «АМПУ»;

Миколаївську область представляли - Керівництво Служби автомобільних доріг у Миколаївській області (начальник САД у Миколаївській області – Сергій Ткаченко та заступник начальника – Андрій Крістенко).

Напередодні цих подій уряд України звернувся до уряду Японії щодо фінансової допомоги для будівництва моста в районі міста Миколаєва, який разом з національною автомагістраллю М-14 мав зміцнити транзитний коридор у напрямку схід-захід.

У попередньому звіті японські експерти представили актуальні результати досліджень, включаючи розгляд національної політики, планів, законів/постанов та інституційних реформ; попередній прогноз трафіку; пріоритетні проекти в дорожньому та портовому секторах.

Проект підсумкового звіту планується подати в кінці березня 2017 року, а підсумковий звіт - в кінці травня 2017 року.

На підставі результатів дослідження, JICA  може надати допомогу (фінансову/технічну) стосовно логістики в Південному регіоні України, консультуючись з Урядом Японії.

В ході семінару, дослідницькою командою, було окреслено об’єкти інфраструктури, які є предметами дослідження:

  • Основні автошляхи та мости (Одеська, Миколаївська та Херсонська області);
  • Основні порти (Одеса, Южний,  Іллічівськ, Миколаїв).

Відповідно до проектів «розвиток мережі» та «усунення недоліків», впроваджених Міністерством Інфраструктури та Укравтодором, доповідачі відзначити наступні пріоритетні проекти:

• Проект будівництва Миколаївського мосту;

• Траса H-14 на ділянці Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв;

• Траса M-14 в Херсонській області;

• Розвиток кільцевої дороги Миколаєва;

• Траса M-15 Одеса – Рені (кордон з Румунією).

Під час обговорення результатів попереднього дослідження, представники САД у Миколаївській області, відстоюючи інтереси області, повторно звернули увагу Японської сторони і представників Міністерства інфраструктури України на важливості будівництва мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаїв як для області і Південного регіону, так і для України. Будівництво мосту покращить низку аспектів життя держави – Міжнародне транспортне сполучення, економічний розвиток внаслідок торгівлі, розвиток і роботу портів України, соціальну та екологічну безпеку регіону, туристичну привабливість. Також даний проект складає цінність для перейняття передових технологій у галузі будівництва новітніх мостових конструкцій.

Подальше рішення щодо вибору пріоритетного проекту і початку плідної співпраці залежить від підсумкового звіту дослідницької команди JICA, і безпосередньо уряду держав Японія і Україна. А Служба автомобільних доріг у Миколаївській області готова надавати допомогу на всіх етапах співпраці.

 

 

 

Прес-служба САД у Миколаївській області