Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Хід поточного середнього ремонту на Миколаївщині

Хід поточного середнього ремонту на Миколаївщині

   На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області триває комплекс робіт  з  поточного  середнього  ремонту  на окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг).

    Наразі підрядними  організаціями  продовжується  влаштування регенерації,  нижього шару дорожнього  покриття (вирівнюючого шару з гарячого асфальтобетону) та облаштування узбіч на відрізках  км 271+720 - км279+000 та км279+000 - 286+000 (поблизу с.Мар’янівка). 

   Інспекторами відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Миколаївській області ведеться  контроль за виконанням ремонтних робіт та  якістю будівельних матеріалів, що застосовуються при виконанні робіт, згідно державних стандартів та норм.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до учасників дорожнього руху з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

 Прес-служба САД у Миколаївській області