Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 (Олександрівка-Кропивницький - Миколаїв)

Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 (Олександрівка-Кропивницький - Миколаїв)

    Підрядні організації продовжують і далі у повній мірі виконувати дорожньо-будівельні роботи з капітального ремонту на окремих ділянках автомобільної дороги  загального користування державного значення   Н-14 (Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

  В минулому році підрядники будували 7 км цієї траси в районі с. Возсіятське, с. Семенівка, с. Водяно-Лорино Єланецького району. В поточному році планується відремонтувати ще 37км – від об’їзної дороги м. Миколаєва в напрямку с. Водяно-Лорино.

Паралельно виконується декілька процесів: фрезерування  та розбирання існуючого дорожнього одягу, стабілізація шарів дорожнього одягу з використанням вапна негашеного, влаштування дренуючого шару основи із відсіву, влаштування суміші укріпленої цементом марки М-60. Після завершення цих робіт, відбудеться влаштування верхнього шару дорожнього одягу – важкого цементобетону товщиною 26 см.

Планується відремонтувати основний проїзд, з’їзди, узбіччя, тротуари, встановити  дорожні знаки та нанести  дорожню  розмітку, влаштувати освітлення в населених пунктах.

   Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт!

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області