УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Хід робіт з капітального ремонту на автодорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

Хід робіт з капітального ремонту на автодорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

   На автомобільній дорозі загального користування державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяно-Лорино) продовжується  виконання комплексу робіт з капітального ремонту.

    Наразі підрядні організації виконують ремонт штучних споруд (мости  у с.Возсіятське  та с. Водяно-Лорино), монтаж металевого бар’єрного огородження , влаштування бортового каменю, зупинкових  та посадкових майданчиків, встановлюють  нові автопавільйони для очікування  громадського транспорту, влаштовують систему водовідведення, з’їзди з автодороги, пішохідні доріжки, нарізають та заливають деформаційні шви.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та ДП «Дорожній контроль якості».

    Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та  обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.                                                 

Прес-служба САД у Миколаївській області