УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Лагодимо найдовшу трасу області -  Благовіщенське-Миколаїв

Лагодимо найдовшу трасу області -  Благовіщенське-Миколаїв

Масштабне оновлення автодоріг Миколаївщини триває. На даний час сполучаємо якісним покриттям міста Южноукраїнськ та Вознесенськ. 

 

Поточним середнім ремонтом охоплено ділянку автошляху Н-24 Благовіщенське-Миколаїв на км  113+678 – км 134+050, протяжністю 20,4 кілометри.

 

На перших трьох кілометрах правої смуги автошляху вже виконано роботи з влаштування основи із суміші СФОВ та вирівнювального шару із пористої асфальтобетонної суміші.

 

Техніку перебазовано на ліву смугу руху, де наразі триває холодне фрезерування покриття та влаштування дренажного шару.

 

Крок за кроком дорожники посилюють основу, розширюють проїзну частину, ущільнюють узбіччя та наближаються до ключових робіт з укладання двох шарів асфальтобетону.

 

Довідково: дорога Н-24 Благовіщенське – Миколаїв у межах Миколаївщини має протяжність 183 кілометра та є найдовшою трасою області. 

 

На теперішній час усю протяжність автошляху розбито на ділянки проектних робіт для виконання реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів.  

 

Більша частина відрізків уже запроектована, оголошена в торги та законтрактована. Інша частина ділянок автошляху на фінальній стадії розробки проектів.