Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація наслідків ДТП на понтонному мосту в с. Пересадівка Вітовського району

Ліквідація наслідків ДТП на понтонному мосту в с. Пересадівка Вітовського району

10 вересня 2017 року на ділянці автодороги О151118 (Олександрівка-Миколаїв)-Пересадівка-(Дніпропетровськ-Миколаїв), км 9+500 відбулася аварійна ситуація - водій важковагового транспортного засобу (автомобіль МАN з причепом), порушуючи правила дорожнього руху й ігноруючи заборонні знаки, в'їхав на наплавний понтонний міст з вантажопідємністю до 8 тонн.

Своїми діями водій призвів до затоплення понтону, зламу мостової конструкції та блокуванню власного автомобіля.


На місце подій прибули представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області для участі разом з Поліцією Вітовського району у розгляді обставин даної дорожньо-транспортної пригоди та фіксації факту правопорушення.

Після розблокування мостової споруди від автомобіля, шляхом його відбуксовування, представниками САД у Миколаївській області проведено огляд технічного стану мосту, зафіксовано пошкодження та надано завдання філії ДП "Миколаївський облавтодор" на ліквідацію наслідків ДТП.
Станом на 15.00 годину рух наплавним понтонним мостом відновлено. Силами працівників Жовтневого райавтодору здійснено відкачування води із затопленого понтона та відновлення горизонтального положення проїзної частини мосту.

Постійне нехтування водіями вантажівок ПДР та дорожніми знаками на даній ділянці автодороги призводить не тільки до нанесення значних збитків державі, а й до створення дискомфорту для місцевих жителів, які систематично залишаються відрізаними від світу. Тому Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертатиметься до правоохоронних органів щодо покарання винних у вчиненні відповідного правопорушення та подальшому відшкодуванні збитків завданих державі.


 

САД у Миколаївській області нагадує, що останній ремонт вищезгаданого мосту було проведено наприкінці червня цього року. Ремонтні роботи проводились протягом двох тижнів і коштували державі понад 300 тисяч гривень.


Прес-служба САД у Миколаївській області