УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація підрядником неякісного ремонту на автошляхах Миколаївської області.

Ліквідація підрядником неякісного ремонту на автошляхах Миколаївської області.

Керівництвом Служби автомобільних доріг у Миколаївській області було зафіксовано факти порушення технології виконання ремонтних робіт з боку підрядника.

   Так, 8 квітня було  виявлено виконання підрядником ВАТ «Будівельно –монтажний трест №8» неякісного ремонту дорожнього покриття  на автодорозі загального користування державного значення  11Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг), км 280+500-км281+290 (ліва сторона)    (між селами Добра Криниця та Мар’янівка), загальною протяжністю 700 п. м. При влаштуванні верхнього шару покриття з ЩМА-20 було виявлено просочування бітуму на поверхню дорожнього покриття. Були відібрані зразки для випробування на відповідність вимогам ДСТУ Б В.2.7-127:2015 та відправлено до випробувальної лабораторії Служби автодоріг. Після випробувань взятої асфальтобетонної суміші лабораторія надала висновки щодо невідповідності суміші, яка укладалася.

  Фахівцями Служби було проведено додаткове обстеження відремонтованої ділянки автошляху: за результатами перевірки, підрядника зобов’язано відфрезерувати та заасфальтувати 3357м2 дорожнього покриття.

    Так як відповідальність за технічні дефекти і недоробки , допущені під час проведення ремонтних робіт, у повній мірі несе підрядник (відповідно до укладених договорів за результатами відкритих торгів), 16 квітня підрядне підприємство ВАТ «Будівельно – монтажний трест №8» почало усувати технічні дефекти  за власний рахунок, силами підприємства: відфрезеровано  ділянку, на якій виявлено дефекти, та розпочаті роботи з перевлаштування верхнього шару покриття з ЩМА-20.

   «Хочу  нагадати підрядним підприємствам, які виконують ремонтно-будівельні роботи на автодорогах загального користування державного значення у межах Миколаївської області, що вони відповідають за якість робіт на 100% та мають дотримуватись технології виконання ремонтних робіт! Тому і надалі Служба автодоріг не буде закривати очі на порушення технології підрядними підприємствами. Підрядники , які не ліквідують дефекти, коштів за неякісно виконані роботи – не отримають! Додатково їх буде притягнуто до визначеної договорами фінансової відповідальності!» - наголошує очільник Служби - Владислав Невеселий.

Прес-служба САД у Миколаївській області