Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація руйнувань дорожнього покриття на автошляхах Миколаївської області

Ліквідація руйнувань дорожнього покриття на автошляхах Миколаївської області

Для забезпечення безпеки дорожнього руху, уникнення ДТП, дорожники виконали роботи з експлуатаційного утримання на найбільш зруйнованих ділянках дороги державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м. Вознесенськ) на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

  • км141+500 (м. Вознесенськ) - ліквідація ямковості дорожнього покриття з використанням гарячого асфальтобетону суцільними картами;

 

  • км126+500 (смт Олександрівка)- фрезерування старого дорожнього покриття, ушкодженого ямковістю, улаштування вирівнюючого та верхнього шарів з гарячого асфальтобетону, укріплення узбіч.

      Автомобільна дорога Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ), км 43+580 - км225+844, протяжністю 178,7 км по найкоротшому маршруту сполучає промислові і адміністративні центри північно-західних і південних регіонів України. Забезпечує сполучення з портами та перевантажувальними терміналами, чим забезпечує розвиток міжнародної торгівлі. В літній період дорога є однією з основних доріг за туристичними маршрутами та користується  великим попитом.

    Недотримання міжремонтних термінів та недофінансування ремонтних робіт протягом багатьох років призвело до того, що на окремих ділянках експлуатаційний стан дороги негативно впливає на безпеку руху автомобільного транспорту. В умовах щорічного обмеження фінансування проїзний стан доріг загального користування державного значення підтримується  комплексом робіт з експлуатаційного утримання.

    Просимо громадськість віднестися з порозумінням до того, що в зв’язку з обмеженістю коштів, в першу чергу ремонти проводяться  на основних дорогах державного значення.

    Керівництвом Служби робиться все можливе для забезпечення фінансування та проведення ремонту доріг державного значення в межах Миколаївської області.

     Для запобігання аварійних ситуацій просимо усіх водіїв бути уважними та  сподіваємось на Ваше розуміння тимчасових незручностей.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області