УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Лютий лютує

Лютий лютує

У зв’язку з виходом південного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов.

12 лютого по Миколаївській області синоптики прогнозують випадіння значного снігу, хуртовини, снігові замети, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-20 м/с. Значне зниження температури до -16°.

І рівень небезпечності – жовтий.

Такі погодні умови можуть призвести до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів, порушення або припинення руху автотранспорту.

Підрядні організації, що відповідають за зимове утримання автошляхів знаходяться у режимі бойової готовності та мають запас протиожеледної суміші у необхідній кількості.

Зважаючи на мінливість погодних умов та прогнозам синоптиків щодо снігопадів та ожеледиці на автодорогах, звертаємося до водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області.

Чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції. Це дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникненню ДТП.

По можливості утримайтесь від поїздок на далекі відстані, а у разі, якщо негода таки застала у дорозі, перечекайте на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.).

У разі, якщо вам знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Миколаївській області за тел. (068)886-88-00 (цілодобово)