УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Монтуємо WIM-систему на Варварівському мосту

Монтуємо WIM-систему на Варварівському мосту

Завершено ремонт ключових вулиць Миколаєва, які є складовими міжнародного маршруту М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

 

Проте оновлення 10,5 кілометрів основної транспортної артерії міста корабелів може виявитися марним без належного контролю за перевезенням вантажів, що прямують до портів обласного центру та проходять транзитом повз місто Миколаїв.

 

Задля збереження цілісності нового дорожнього полотна, на дамбовій частині мостового переходу через річку Південний Буг розпочато влаштування елементів моніторингу за станом доріг та умовами руху WIM.

 

На теперішній час на об´єкті виконано підготовчі роботи, закладено фундамент та змонтовано арочну конструкцію. Надалі на арку буде влаштовано активне навісне обладнання, а в підсилене дорожнє покриття вживлено датчики моніторингу руху транспорту.

 

Функціонування комплексу Weigh-in-Motion «зважування в русі» у режимі реального часу дозволить фіксувати перевищення вантажних та габаритних норм перевезень автодорогою М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. У подальшому завдяки «розумній» WIM-системі будуть стягуватися штрафи із недобросовісних перевізників та злісних порушників, що прямують ключовими південними областями за напрямком Одеса-Миколаїв-Херсон.