Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області поточний середній ремонт

Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області поточний середній ремонт

 Комплекс робіт з поточного середнього ремонту на ділянці а/д загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) км271+720-км279+000 (біля с.Мар’янівка) не зупиняється. Підрядною організацією виконані роботи з влаштування регенерації, ведуться роботи по влаштуванню вирівнюючого шару покриття та присипних узбіч.

   Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами з технічного контролю Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

   Звертайте увагу! Роботи виконуютья на одній половині проїзної частини дороги з рухом транспорту по другій половині. Працює важка будівельна техніка і дорожні працівники.

        Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області