УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Н-11: поточний середній ремонт триває

Н-11: поточний середній ремонт триває

Дніпропетровський напрямок з кожним днем стає комфортнішим та безпечнішим для проїзду.

 

На ділянках траси Н-11 Дніпро-Миколаїв від межі з Дніпропетровською області до Казанки виконується влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону, установка лотків водовідведення та планування і укріплення узбіч. На обході міста Баштанка дорожники влаштовують вирівнюючий шар покриття.

 

Від Калинівки до Миколаєва, на І категорії траси триває розбирання розподільчої смуги та влаштування шару з піску. Також виконується демонтаж дорожніх знаків та бар’єрного огородження тросового типу.

 

Очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий запевнив, що до кінця цього року ми з’єднаємо новим якісним шляхом  3 районних центри – Казанку, Новий Буг та Баштанку з обласним центром. Щоб жителі цих населених пунктів вже скоро змогли зповна оцінити комфорт та безпечність пересування оновленим маршрутом.

 

Нагадаємо, що поточний середній ремонт дороги Н-11 виконується у рамках Програми Президента України «Велике Будівництво».

 

Роботи тривають. Тому просимо вас бути вкрай обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт, зменшувати швидкість транспорту згідно встановлених знаків задля своєї безпеки та безпеки інших!