УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Н-11: у районі Мішково-Погорілове буде пішохідний перехід

Н-11: у районі Мішково-Погорілове буде пішохідний перехід

Останнім часом точиться багато дискусій щодо встановлення парапетного огородження на автодорозі Н-11 Дніпро-Миколаїв та неможливості у зв’язку з цим перетину дороги у районі села Мішково-Погорілове.

 

 Роз’яснюємо ситуацію.

 

 У своїй діяльності Служба автодоріг приділяє особливу увагу якості виконання ремонтних робіт, а також безпеці дорожнього руху.

 

 Відтак, у рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) на ділянці км 314+000 – км 319+335, для забезпечення безпеки дорожнього руху було прийнято рішення передбачити установку бетонного парапетного огородження типу «Нью Джерсі».

 

 Основне призначення такого огородження – перенаправлення автомобільного трафіку, аварійна примусова зупинка за умов втрати контролю над автомобілем, а також мінімізація ризиків у разі ДТП.

 

 Парапетне огородження типу «Нью Джерсі» суттєво знижує наслідки аварій на дорогах та ризик перевертання транспортного засобу при зіткненні, забезпечуючи максимальну безпеку руху водіїв.

 

 Разом з тим, проектом передбачено влаштування пішохідного переходу «зебра» на 317-му кілометрі дороги Н-11, неподалік центрального в’їзду у село Мішково-Погорілове. Тому, під час остаточної установки залізобетонних блоків, у парапетному огородженні буде здійснено необхідний для облаштування пішохідного переходу розрив.

 

 Для комфорту жителів села підходи до пішохідного переходу та автопавільйонів будуть облаштовані тротуарами. Також вздовж усієї ділянки ремонту І категорії дороги Н-11 передбачено влаштування електроосвітлення, що суттєво підвищить видимість, зручність та безпеку пересування водіїв і в нічний час доби.

 

 Поки на об’єкті тривають ремонтні роботи та працює дорожня спецтехніка просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та терпляче дочекатися виконання повного комплексу дорожніх робіт із забезпеченням усіх передбачених проектом інфраструктурних рішень.

 

 Також інформуємо, що для повноцінного вирішення безпекових питань на даному відрізку дороги Н-11, планом проектних робіт цьогоріч передбачено розпочати розробку 2-х окремих проектів на:

 

 - будівництво надземного пішохідного переходу у різних рівнях в районі села Мішково-Погорілове;

 - будівництво транспортної розв’язки в одному рівні з віднесеними лівими поворотами на перехресті дороги Калинівка-Горохівка з надземним пішохідним переходом.

 

 Будівництво надземних переходів убезпечить пішоходів від інтенсивного транспортного потоку 4-смугової траси Н-11, підвищить комфорт пересування водіїв, а також зменшить кількість дорожньо-транспортних пригод.

 

 Безпека руху, а відтак життя і здоров’я користувачів доріг – пріоритетне завдання Служби автодоріг під час планування проектних рішень та виконання ремонтних робіт.