УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Н-14: триває установка датчиків WIM-системи

Н-14: триває установка датчиків WIM-системи

На оновленій трасі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в районі Капустино продовжуються роботи зі встановлення елементів системи моніторингу WIM «зважування у русі».

               

Сьогодні на об’єкті підрядник встановлює багатовимірювальні датчики зважування та температури.

 

Вмонтування цих датчиків у покриття дозволить фіксувати загальну масу транспортного засобу, визначати його габарити, кількість осей та коліс, а також вимірювати швидкість руху.

 

Разом з начальником Служби автодоріг перевірили якість робіт та відповідність усім нормативам та вимогам на об’єкті закордонні експерти.

 

«Система контролю продумана так, щоб унеможливити об’їзд вагового контролю по смузі зустрічного руху чи узбіччям. Усі транспортні дані порушників одразу ж фіксуватимуться системою та разом з фото та відео-доказами направлятимуться до автоматизованої бази обробки даних. Також повністю відсутній людський фактор впливу на роботу системи Weigh in motion», - запевнив очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

 

Нагадаємо, що усього на Миколаївщині буде влаштовано 5 «розумних» WIM-систем. Першочергово на оновлених шляхах Великого Будівництва, а також основних маршрутах області.

 

Інтелектуальна система зважування у русі збиратиме комплексну інформацію про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами. WІM дозволить захистити оновлені траси від перевантаженого транспорту та запобігти неправильній експлуатації доріг.