УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » На автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області триває поточний середній ремонт

На автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області триває поточний середній ремонт

  Комплекс робіт з поточного середнього ремонту на окремих ділянках а/д загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) км271+720-км279+000 (біля с.Мар’янівка), км279+000-км286+000 ( с. Добра Криниця), км286+000-км293+000 (с.Виноградівка) у Баштанському районі -  здійснюються згідно плану.

За словами керівника Служби Невеселого Владислава Валерійовича: «Під час карантину ми не  сповільнюємо темпи виконання ремонтних робіт на об’єктах, а навпаки – намагаємося пришвидшити дорожні роботи.»

 Працівниками підрядних підприємств  виконуються  роботи з влаштування регенерації, ведуться роботи по влаштуванню вирівнюючого шару покриття та присипних узбіч, влаштування бордюрів, підготовчі роботи під влаштування тротуару та посадкового майданчику.

Ремонти державних доріг  – на постійному контролі Кабміну, Укравтодору, проектної організації та Служби автодоріг у Миколаївській області. Науковий супровід об’єкта здійснює Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна.

   Звертайте увагу! Роботи виконуютья на одній половині проїзної частини дороги з рухом транспорту по другій половині. Працює важка будівельна техніка і дорожні працівники.

        Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області