УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Н-11 Дніпро - Миколаїв розпочались роботи на нових ділянках

На дорозі Н-11 Дніпро - Миколаїв розпочались роботи на нових ділянках

На автомобільній дорозі Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг), де реалізується ремонт у рамках програми Президента України «Велике Будівництво», відбулась робоча нарада керівництва Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, підрядників та проектувальників.

«Для правильно виконаної роботи, яка була б не тільки швидкою, але і якісною – потрібне обов’язкове планування. Тим паче, якщо нас хвилює не просте виконання поставлених цілей, але, у першу чергу, довготривалий результат. Такі виїзні наради будуть постійними для того, щоб при ремонті дороги у такі стислі терміни попередньо врахувати усі нюанси», – зазначив в.о. керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Під час зустрічі обговорили технічні питання виконання дорожніх робіт, а також розглянули подробиці реконструкції дороги з проектним інститутом.

Варто зазначити, що дві підрядні організації на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області почали роботи на нових ділянках Н-11 Дніпро - Миколаїв, а саме: км 179+570 – км 188+170 та км 188+570 ¬– км 197+570.

Прес-служба САД у Миколаївській області