УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Наздоганяємо втрачений через негоду час

Наздоганяємо втрачений через негоду час

Постійні дощі та зливи минулого тижня внесли свої корективи та дещо пригальмували темпи виконання ремонтних робіт на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ у межах міста Миколаєва.

 

Щойно погода стабілізувалася, підрядник всі вихідні та святкові дні, у декілька змін наздоганяв втрачений через негоду час.

 

Наразі на вулиці Веселинівській завершено роботи з влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону. Рух транспорту цією вулицею відновлено.

 

Дорожники перебазували техніку на Одеське шосе. Тут для зручності водіїв проїзд транспорту не перекрито, а дорогу розділено на 2 смуги. По правій смузі руху виконуються ремонтні роботи: відфрезеровано старе покриття та розпочато роботи з укладання вирівнюючого шару асфальтобетону. Проїзд транспорту в Одеському напрямку забезпечується лівою смугою руху.

 

Нагадуємо, що завдяки національній програмі Велике Будівництво цьогоріч відновимо дорогу М-14 у межах міста Миколаєва, а саме вулиці: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська (від вул.Нікольська до вул.Пушкінська), Нікольська (від вул.Пушкінська до вул.Велика Морська), Пушкінська (від вул.Велика Морська до Інгульського мосту), проспект Героїв України та покриття Варварівського та Інгульського мостів.