УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Обережно на дорогах! Попередження про ускладнення погодних умов!

Обережно на дорогах! Попередження про ускладнення погодних умов!

    Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до  учасників дорожнього руху у межах Миколаївської області, особливо Первомайський,  Кривоозерський, Врадіївський, Арбузинський  райони, і попереджає про настання сезону ускладнення дорожнього руху у зв’зку з початком зимовимового  сезону!

   За інформацією Українського гідрометеорологічного центру на території Миколаївської області,  у зв’язку з проходженням активного холодного фронту, 3 грудня очікується суттєве погіршення погодних умов, пориви вітру 15-20м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

   Дорожники Миколаївської області перейшли до роботи  у зимовому  режимі та забезпечення безпечного й безперебійного руху автомобільного транспорту-розчистка снігу та посипка протиожеледними матеріалами автомобільних доріг загального користування державного значення.

   Шановні водії! Будьте  максимально уважними та ввічливими за кермом, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, швидкісних режимів, дотримуйтесь  дистанції та по можливості утримуйтесь від поїздок  до покращення погодних умов!

 Також нагадуємо, при виникненні ускладнень проїзду у зв’язку з негодою, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Миколаївської області повідомте диспетчерську службу за тел.:

  (0512) 56-41-16   та   (068) 886-88-00.

Дзвінки приймаються цілодобово.

Прес-служба САД у Миколаївській області.