УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Олександр Антощук: Миколаївська область отримає 324 млн. грн, як і було заплановано

Олександр Антощук: Миколаївська область отримає 324 млн. грн, як і було заплановано

Питання ремонту доріг сьогодні розглянули під час робочої групи під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Романчука.

 

Микола Романчук зазначив, що сьогодні багато, підміняючи поняття розбурхують суспільство гучними заявами, про те, що наша область отримає тільки 100 млн. грн. на ремонт доріг.

 

Його слова підтвердив і начальник Служби автомобільний доріг в Миколаївській області Олександр Антощук.

 

За його словами, Службою автодоріг забезпечується проїзна здатність практично на всіх ділянках Миколаївській області. Він пояснив, що ті 100 млн грн, які вже виділені держбюджетом і будуть спрямовані на Н-11, ніяким чином не відрізняються від кредитних коштів, а для нашої області це ще 224 млн. грн.

 

«Ці кошти відрізняються тільки різними програмами фінансування. Миколаївська область отримає 324 млн. грн, як і було заплановано. Для Служби автомобільних доріг абсолютно немає різниці з яких джерел будуть ці гроші».

 

Олександр Антощук розповів, які дорожні роботи заплановано виконати в області. Перш за все, це міст в с. Возсіятське, вже готова проектна документація і пройдена експертиза. А також аварійний міст в с. Троїцьке.

 

 «Основний акцент ми робимо на співфінансуванні. Протягом кількох днів разом з облрадою і облдержадміністрацією ми розробимо ефективний алгоритм фінансування і відповідного ремонту по районам області. Перші результати ми опублікуємо», - розповів він.

 

Нагадаємо, що на трасі державного значення Н-11 «Миколаїв-Дніпропетровськ» від с.Новополтавка до м.Новий Буг почалося профілювання дорожнього покриття. Крім того, заплановано подібні роботи провести і на проблемних ділянках траси Н-14 «Миколаїв-Кіровоград». Служба автодоріг в Миколаївській області притягнула техніку підрядних організацій. Якщо будуть дозволяти погодні умови то розпочнуться ремонті роботи у Снігурівському напрямку.

За матеріалами прес-служби Миколаївської облдержадміністрації