УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Оновлення проїзної частини Інгульського мосту у місті Миколаєві

Оновлення проїзної частини Інгульського мосту у місті Миколаєві

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, в рамках експлуатаційного утримання, у місті Миколаєві розпочато ремонт проїзної частини Інгульського мосту км134+950 а/д М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог).

Наразі ремонтні роботи ведуться по одній полосі проїзду (без перекриття руху).

Передбачено виконати такі роботи:

  • очищення існуючого зруйнованого асфальтобетонного  покриття мостової конструкції;
  • влаштування сучасної гідроізолюючої мембрани;
  • влаштування дрібнозернистої асфальтобетонної суміші з використанням модифікованої добавки.

«Ми розпочали ремонт проїзної частини Інгульського мосту, як я і обіцяв. Міст через р. Інгул знаходиться в експлуатації з 1980 року. Інтенсивність руху – 20 тисяч транспортних одиниць на добу. В умовах різкого збільшення інтенсивності дорожнього руху, у тому числі і транзитного автотранспорту, дорогами області, відбувається швидке руйнування доріг і мостів.

Також руйнування автомобільних доріг у Миколаївській області спричинене рядом низки факторів: порушення міжремонтних термінів, рух перевантаженого великовагового транспорту, щорічне недофінансування ремонтних робіт. Окрім того, слід враховувати, що 90% всіх місцевих автодоріг області, в тому числі територіальних, будувалися у 70-80 роках минулого століття і вони спроектовані під максимальне навантаження 6 тонн на вісь» - пояснює очільник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

 Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, особливо в місцях проведення ремонтних робіт

 Прес-служба САД у Миколаївській області