Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ПЕРЕДБАЧЕННЯ В МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТАХ КОШТІВ НА ВИКОНАННЯ ДОРОЖНІХ РОБІТ

ПЕРЕДБАЧЕННЯ В МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТАХ КОШТІВ НА ВИКОНАННЯ ДОРОЖНІХ РОБІТ

13 березня 2017 року керівництво САД у Миколаївській області взяло участь у засідання колегії облдержадміністрації.

Основним питанням порядку денного було: «Про передбачення в місцевих бюджетах коштів на виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області у 2017 році на умовах співфінансування».

В ході обговорення питання начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Ткаченко Сергій Іванович звернувся до присутніх голів міст та районних рад з пропозицією передбачити в бюджетах на 2017 рік кошти на ремонт доріг загального користування у рамках програми співфінансування.

Губернатор області Савченко Олексій Юрійович наголосив на важливості програми співфінансування для покращення стану доріг, але при збереження 5% доходу портів області на фонд доріг.

Для окреслення обсягу ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення по кожному району необхідно мати уявлення про об’єми можливого співфінансування. Тому головам районних рад і міст області було запропоновано обговорити перспективні напрямки і пропозиції спільної з САД роботи і визначитись з обсягами фінансування.

Голови районних рад і міст Миколаївщини, у свою чергу, озвучили суми коштів, передбачені в районних бюджетах на ремонт доріг і свої побажання щодо подальшої співпраці.

 

 

Прес-служба САД у Миколаївській області